Veilinghuis-Online - kavel-details Limoges Porselein Ei
Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Informatie inbrengen | Veilinghuis Omnia
Veilingnieuws 8 t/m 10 juni Zeeuws Veilinghuis: wapenporselein - Adel in Nederland
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Veilinghuis Van Spengen - Vanavond loopt alweer onze laatste veiling van maart af! Vanavond is het de beurt aan het Chinees porselein. Er komen veel speciale lots voorbij, zoals dit kommetje en
Chinees porselein taxeren | Vendu Rotterdam
Veilinghuis De Jager
Een porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”. – Jordaens N.V. Veilinghuis